0
חיכיתי שנה כדי לכתוב את הפוסט הזה. מזהירה מראש- נדרשת סבלנות:) 1.11.12. לפני שנה בדיוק התחלתי דרך חדשה. שבוע קודם חגגתי יום הולדת 40. המשקל הראה מספר גדול בהרבה. ממש ממש הרבה. השבועות שלפני יום ההולדת לוו בהרבה מחשבות. מחשבות על כך שאני מתק…רבת לגיל בו אמי מתה. מחשבות על רצון לעשות שינוי. מי שמכיר אותי יודע כמה התנהלו חיי לפי: "איפה אחנה כדי שאלך כמה שפחות?". נסעתי למכולת (מרחק 3 בניינים מביתי), אספתי ברכב את הילדה מהגן (מרחק של רחוב אחד מהבית. הסיבוב עם האוטו נמשך הרבה יותר מאשר הליכה ברגל). לא הצלחתי לסגור את החגורה במטוס לאילת, שברתי כסא בבריכה במלון ועוד ועוד חוויות "נעימות". ביום הולדתי ישבתי בבית קפה בקניון "רננים" עם חברה אהובה (היוש, לימור, כפרה עלייך:). אכלנו כהוגן ולא שכחנו לקנח (בכל זאת…יומולדת).
קרא עוד»

0

היי הילה,

אני כבר כמה חודשים שומרת על המשקל ומרגישה ממש מצויין (ירדתי סהכ 8 ק"ג) אבל זאת לא הסיבה שאני כותבת לך. הסיבה היא שאתמול סיימתי לרוץ את הנייקי ותאמיני לי או לא אבל זה הרבה בזכותך, נשארת בליבי ונתנת לי השראה לאורך כול הדרך באימונים ובכלל. רק רציתי להגיד לך תודה אישית על האמונה ועל המשפטים שלך שמהדהדים לי בראש עד היום…ובעיקר תודה על הדרך שהיא החשובה ביותר והיום היא הדרך שלי. שיהיה לך המון בהצלחה ,בטוחה שאת ממשיכה לסייע לעוד אנשים לכבוש פסגות קטנות  עם המון משמעות…איתי הצלחת ובגדול!

תודה

0

1383229_719096761452811_470213402_n[1]

0

1385562_719096964786124_2120225738_n[1]

0

תמונה: ‏מילים שמרגשות אותי....‏

המלצה מאורית בר-יובל

0

הילה,

מאחר ואשת מילים אנוכי…  רציתי להיפרד ממך (לעת עתה) בכמה מילים:

לומר לך קודם כל שאת מקסימה, שופעת חיוניות, מצחיקה ונעימה ,

רצינית ומקצועית בעבודה- זאת עובדה,

משדרת חיוביות ובגרות… שלא נופלים מכל דבר, וכל מעידה צריכה להיכנס לפרופורציות, לומדים להבין אותה וממשיכים הלאה. לא פעם אמירה זו מצידך עזרה לי להקטין את רגשות האשם שלי כלפי עצמי, ליהנות בדרך מ(כמה וכמה) "פסקי זמן" (הוופל המדהים של עלית)… אבל הכי חשוב – לא להתייאש ולאבד תקווה, אלא להמשיך לנוע על ציר הזמן, ולהמשיך לשמור ולרדת במשקל…

בזכותך, בזכות המקצועיות שלך והרציונליות שאת משדרת – שרדתי את חגי תשרי בצורה ממש טובה, וגם את חגי כסלו (חנוכה….) ונרשם הישג אישי ובינלאומי של חג חנוכה עם 3 סופגניות בלבד.. ולמרות זאת ואף על פי כן… המשכתי לרדת… הפחתתי מהכמות, למדתי ליהנות מהסופגניות והמשכתי בדרכי.

השלתי מעל עצמי 5.5 ק"ג במשך 4 חודשים, וגם אם לא תמיד היתה לי את הסובלנות לדרך… "נו, מתי זה כבר יקרה", עובדה שבסוף זה קרה, וזהו הישג שאני גאה בו מאד, הישג שאני מקווה לשמור עליו, תוך כדי שמירה על שפיותי, וגם על כמה מהנאות החיים בתחום המסעדנות מפעם לפעם..

המפגש איתך היה חזק בתוך הלו"ז שלי, ואילץ אותי להביא תוצאות, מקווה שאצליח להפנים אותו ולשאת אותו עימי לאורך זמן.

נהניתי להכיר אותך, כאדם וכאיש מקצוע, ויישר כוח על עבודתך.

אמליץ עלייך בכל פה, ובכל גרם שיורד..

 

להת'

אורית בר-יובל

כל הזכויות שמורות | האתר נבנה על ידי סייטאיט קידום ובניית אתרים